درفش استقلال کانون وکلای دادگستری استان بوشهر برافراشته شد

به نام حضرت دوست

جنبش درفش کانون وکلاء دادگستری استان بوشهر

برتمامی دوستداران دادگر و دادخواه فرخنده و میمون باد

در عصر گاه هشتم دیماه 1387خورشیدی به پشتوانه و حمایت ریاست محترم دادگستری استان بوشهرجناب آقای بحرانی و ریاست محترم اتحادیه کانون های وکلای ایران جناب آقای دکتر بهمن کشاورز گواه برگزاری اولین انتخابات  هیئت مدیره کانون وکلای دادگستری استان بوشهر بودیم. انتخاباتی که با حضورنشاط آفرین 69 نفر ازوکلای ارجمند استان تبلور یافت و بی شک این حضور سبزبرگ زرینی در تاریخ این خطه خواهد بود.بر این بنیاد ضمن مبارک باش خدمت  تمامی دوستداران دادگرو دادخواه در به جنبش در آوردن درفش کانون وکلای دادگستری استان بوشهربه اطلاع  شهروندان کوی نت می رساند که از میان 11 نامزد انتخاباتی پنج نفر اول به عنوان اعضای اصلی و سه نفر به عنوان اعضای علی البدل  هیت مدیره کانون وکلای استان بوشهر انتخاب شدند.که اسامی آن بزرگواران عبارتند از:

1.صفـــدر یوسفی                                          54 رای

2.دورتــــی سیار                                           39 رای

3.ســـکینه آتـشی                                          36 رای

4.سیداصغر سجادی                                       32 رای

5.احمــــــدمیرزائی                                         24 رای

6.محمد تقی ماحوزی                                      19 رای

7.ســــکینه علمدار                                        16 رای

8.علـــی حسن زاده                                        14 رای

از آنروی که همواره  نشستن بر تخت ریاست را باری سنگین دانسته ومیدانم بر خود لازم می بینم از اعضای هیئت مدیره که بار سنگین اولین دوره را با بردباری و شکیب بردوش می کشانند سپاس بیکران نمایم واز حضرت دوست پیروزی ایشان را در این راه پر تلاطم  خواهان شوم.

بی گمان برفرد فرد وکلای ارجمند استان لازم است هیئت مدیره  را در برافراشتن درفش استقلال کانون وکلای استان وبه پرواز در آوردن فرشته عدالت بربام سرزمین خیلج همیشه فارس همگام و همراه  باشند.بنابراین دعوت می نمایم از تمامی وکلای دادخواه ارجمند دراین کار خطیرهمکاران خویش را تنها نگذارند.

/ 2 نظر / 60 بازدید
از اهالی بوشهر

مبارک است [گل]

م.محمدحسینی طرقی

به نام خدا وباسلام خدمت دوست وهمکار گرامی. تندرستی وموفقیت جناب عالی وخانواده محترم را از خداوند قادر متعال مسئلت می نمایم. تهران[گل]